Tubki, aerozole i puszki

Systemy do inspekcji wizyjnej obiektów cylindrycznych

Opakowania o kształcie cylindrycznym są wygodne i poręczne w użyciu. Praktycznie rzecz biorąc, trudno znaleźć branże użyteczności konsumenckiej, w której by nie występowały. Jednak należy zaznaczyć, że ich okrągły kształt oraz nierzadko skomplikowane uszlachetnienie sprawiają, że są trudnym obiektem do weryfikacji. Bez względu na zastosowanie – czy to w sektorze kosmetycznym, farmaceutycznym, spożywczym lub przemysłowym – EyeC oferuje rozwiązania pozwalające przeprowadzić bezbłędną kontrolę na każdym etapie – od projektowania, poprzez wykonanie a na produkcji masowej skończywszy.

Systemy EyeC bez problemu radzą sobie z inspekcją opakowań cylindrycznych, takich jak np.: sztywne tubki, puszki na aerozole, puszki przeznaczone dla produktów spożywczych, pojemniki na kosmetyki, okrągłe kartony czy tuby na butelki alkoholi wysokogatunkowych. Pomagają właścicielom marek, producentom, drukarniom czy agencjom eliminować błędy, a tym samym redukować potencjalne koszty i trudne do oszacowania straty wizerunkowe.

EyeC Proofiler Content w szczególny sposób dba o najwyższą jakość druku na różnego typu opakowaniach cylindrycznych podczas przygotowywania projektu graficznego oraz nanoszenia poprawek. Z kolei rozwiązanieEyeC Proofiler Graphic kontroluje zmiany podczas przygotowywania do druku. EyeC Proofiler ułatwia drukowanie oraz umożliwia przeprowadzanie weryfikacji nadesłanego materiału. Nad całym procesem poprawnej produkcji czuwa EyeC ProofRunner, który wszystko monitoruje.

Systemy EyeC w produkcji tubek, aerozoli i puszek