Referencje

470 bezbłędnych serii rocznie

Kalkulacja jest prosta. Kiedy miesięcznie przeprowadzanych jest 96 analiz materiałów opakowaniowych i ulotek informacyjnych w językach: polskim, angielskim, czeskim, słowackim, greckim, gruzińskim czy węgierskim – komu lepiej zlecić to zadanie? Pracownikowi, który jak każdy człowiek ma ograniczony czas percepcji i popełnia błędy, czy zaawansowanemu technologicznie systemowi, dokonującemu automatycznej inspekcji wizyjnej materiałów opakowaniowych we wszystkich językach świata?

Kalkulacja jest prosta. Kiedy miesięcznie przeprowadzanych jest…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Wyższy stopień bezpieczeństwa

Jest na rynku drukarnia, która w zabezpieczaniu swoich produktów przed fałszowaniem wprowadziła opatentowaną technologię autentykacji opakowań giętkich i etykiet przeznaczonych dla żywności. Ich produkcja wraz ze znakowaniem odbywa się na specjalistycznej linii produkcyjnej. Jest nieznana i niestosowana na świecie – dlatego bardzo skuteczna. Ta sama drukarnia posiada także systemy inspekcji wizyjnej, które oprócz zapewnienia bezpieczeństwa produkcji znacząco podnoszą wydajność i gwarantują najwyższą jakość wszystkich oferowanych wyrobów. Z kolei te systemy są znane na rynku i skuteczne od lat.

Jest na rynku drukarnia, która w zabezpieczaniu…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Drukarski challenge

Automatyczna inspekcja wizyjna w drukarni etykiet – case study Chemes

Automatyczna inspekcja wizyjna w drukarni etykiet –…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

DNA postępu

Stawianie na rozwój i innowacje jest w obecnych czasach jednym z kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej. Tam, gdzie inni tną koszty, firma KB Folie Polska je zwiększa w ramach realizowanej strategii biznesowej.

Stawianie na rozwój i innowacje jest w…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Oko na etykiety

Profesjonalny druk, szczególnie mniejszych partii produkcyjnych, które obecnie przeważają na rynku, wymaga wysokiej jakości maszyn i nowoczesnej technologii. Wśród nich nie może zabraknąć profesjonalnej i automatycznej kontroli jakości na etapie przygotowania projektu opakowań czy etykiet do druku. Pomaga ona „robić swoje” w każdych czasach.

Profesjonalny druk, szczególnie mniejszych partii produkcyjnych, które…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Q jak Quality Link

Dlaczego inspekcja na maszynie drukującej jest tak ważna

Dlaczego inspekcja na maszynie drukującej jest tak…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

EyeC Proofiler 600 DT w drukarni 2care4 Graphics

Wszyscy w branży

Drukarnia 2care4 Graphics zakupiła niedawno system kontroli jakości druku EyeC Profiler 600 DT. Firma produkuje i dostarcza opakowania oraz ulotki dla duńskiej firmy farmaceutycznej 2care4 Aps. O skuteczności systemu rozmawiamy z prezesem zarządu firmy - Michałem Zarembą.

Drukarnia 2care4 Graphics zakupiła niedawno system kontroli…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

ProffRunner w drukarni fleksograficznej TOM-DRUK

I jakość, i ilość!

Reagujemy na sytuację na rynku opakowań i etykiet. Chcemy być elastyczni i nie boimy się zmian, kiedy zmieniają się także oczekiwania naszych klientów – stąd inwestycje w system inspekcji wizyjnej, nową maszynę, stale poszerzająca się załoga, a także dbałość o zespół tworzący TOM-DRUK

Reagujemy na sytuację na rynku opakowań i…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Wiking – poligrafia platoniczna

EyeC ProofRunner w drukarni Wiking Graf

O stopniu doskonałości według Platona, o kulturze technologicznej firmy i 100 proc. inspekcji wizyjnej rozmawiamy z Markiem Jakubowskim – właścicielem Wiking Graf oraz Jackiem Klauze – szefem studia DTP i działu IT.

O stopniu doskonałości według Platona, o kulturze…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspekcja wizyjna w NOVACODE

Mamy pewność

O najnowszej inwestycji w inspekcję wizyjną, o jej atutach i osiągniętej pewności rozmawiamy z Łukaszem Trokowskim, kierownikiem produkcji w Novacode.

O najnowszej inwestycji w inspekcję wizyjną, o…

Czytaj więcej

Czytaj więcej