Referencje

DNA postępu

Stawianie na rozwój i innowacje jest w obecnych czasach jednym z kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej. Tam, gdzie inni tną koszty, firma KB Folie Polska je zwiększa w ramach realizowanej strategii biznesowej.

Stawianie na rozwój i innowacje jest w…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Oko na etykiety

Profesjonalny druk, szczególnie mniejszych partii produkcyjnych, które obecnie przeważają na rynku, wymaga wysokiej jakości maszyn i nowoczesnej technologii. Wśród nich nie może zabraknąć profesjonalnej i automatycznej kontroli jakości na etapie przygotowania projektu opakowań czy etykiet do druku. Pomaga ona „robić swoje” w każdych czasach.

Profesjonalny druk, szczególnie mniejszych partii produkcyjnych, które…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Q jak Quality Link

Dlaczego inspekcja na maszynie drukującej jest tak ważna

Dlaczego inspekcja na maszynie drukującej jest tak…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

EyeC Proofiler 600 DT w drukarni 2care4 Graphics

Wszyscy w branży

Drukarnia 2care4 Graphics zakupiła niedawno system kontroli jakości druku EyeC Profiler 600 DT. Firma produkuje i dostarcza opakowania oraz ulotki dla duńskiej firmy farmaceutycznej 2care4 Aps. O skuteczności systemu rozmawiamy z prezesem zarządu firmy - Michałem Zarembą.

Drukarnia 2care4 Graphics zakupiła niedawno system kontroli…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

ProffRunner w drukarni fleksograficznej TOM-DRUK

I jakość, i ilość!

Reagujemy na sytuację na rynku opakowań i etykiet. Chcemy być elastyczni i nie boimy się zmian, kiedy zmieniają się także oczekiwania naszych klientów – stąd inwestycje w system inspekcji wizyjnej, nową maszynę, stale poszerzająca się załoga, a także dbałość o zespół tworzący TOM-DRUK

Reagujemy na sytuację na rynku opakowań i…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Wiking – poligrafia platoniczna

EyeC ProofRunner w drukarni Wiking Graf

O stopniu doskonałości według Platona, o kulturze technologicznej firmy i 100 proc. inspekcji wizyjnej rozmawiamy z Markiem Jakubowskim – właścicielem Wiking Graf oraz Jackiem Klauze – szefem studia DTP i działu IT.

O stopniu doskonałości według Platona, o kulturze…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspekcja wizyjna w NOVACODE

Mamy pewność

O najnowszej inwestycji w inspekcję wizyjną, o jej atutach i osiągniętej pewności rozmawiamy z Łukaszem Trokowskim, kierownikiem produkcji w Novacode.

O najnowszej inwestycji w inspekcję wizyjną, o…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Kontrola druku w drukarni Grafpol

Skuteczność potwierdzona

Firma stawia na wysoką jakość oferowanych usług, dlatego zdecydowała się wyposażyć swój park maszynowy w system inspekcji wizyjnej ProofRunner 450 Label, dzięki któremu zarówno drukarnia, jak i jej klienci mają gwarancję bezbłędnie zadrukowanych etykiet. O tymże systemie rozmawiamy z Pauliną Łukowicz, dyrektorem zarządzającym drukarni Grafpol z Bydgoszczy.

Firma stawia na wysoką jakość oferowanych usług,…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspekcja druku w drukarni Etigraf

Bez błędu - przed, w trakcie i po druku

O systemie inspekcji wizyjnej EyeC Proofiler Graphic oraz systemie Proofiler 600 DT rozmawiamy z Janem Lipiakiem, właścicielem drukarni Etigraf.

O systemie inspekcji wizyjnej EyeC Proofiler Graphic…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Systemy kontroli wizyjnej w drukarni Erbi

Większe możliwości

O kontroli jakości w oparciu o system inspekcji wizyjnej EyeC Proofiler 400 DT, a także system Proofrunner zainstalowany na składarko-sklejarce rozmawiamy z Jakubem Bieleckim, prezesem zarządu drukarni Erbi.

O kontroli jakości w oparciu o system…

Czytaj więcej

Czytaj więcej