EyeC Quality Link

Zintegruj maszynę drukującą z przewijarką dla uzyskania maksymalnej wydajności.

EyeC Quality Link to oprogramowanie integrujące maszynę drukującą z przewijarką. Zapewnia całkowitą kontrolę jakości przy jednoczesnej gwarancji maksymalnej wydajności. Dzięki stałemu monitoringowi jakości na maszynie drukującej, EyeC Quality Link nie tylko redukuje liczbę odpadów i poprawia jakość każdej drukowanej roli, ale także wpływa na szybszą wymianę wadliwych materiałów na przewijarce.

Poprawia jakość i wydajność

EyeC Quality Link to skuteczny monitoring jakości bezpośrednio na maszynie drukującej. Wyniki przeprowadzonej inspekcji pomagają w szybszej wymianie wadliwego materiału na przewijarce. Takie rozwiązanie gwarantuje kompleksową kontrolę jakości bez konieczności wyposażania maszyny drukującej i przewijarki w rozbudowane systemy weryfikacyjne. Dzięki EyeC Quality Link zmniejsza się nie tylko liczba odpadów i koszty produkcji, ale również wzrasta wydajność, a także zostają spełnione wymagania klienta.

Optymalizacja, wydajność i obniżenie kosztów

EyeC ProofRunner zainstalowany na maszynie drukującej zapewnia 100% kontrolę jakości wydruków przy pełnej prędkości produkcyjnej. System wykrywa każdy wadliwy element i powiadamia o tym użytkownika. Dzięki temu można natychmiast wprowadzić poprawki i rozwiązać problem. Pozwala to na optymalne wykorzystanie możliwości produkcyjnych maszyny bez ryzyka generowania zbędnego odpadu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Skutecznie ocenia wyniki inspekcji

Oprogramowanie EyeC Quality Manager wykorzystuje dane z maszyny drukującej do oceny jakości każdej zadrukowanej roli. Zapobiega to niepotrzebnym przestojom na przewijarce. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi można łatwo wykryć wszelkie odchylenia i jednym kliknięciem usunąć drobne usterki. Ocena stwierdzonych nieprawidłowości jest niezależna od dalszej pracy i może być przekazana do specjalistów z działu kontroli jakości.

Szybko usuwa wadliwy materiał

Oprogramowanie EyeC Finishing Manager wykorzystuje udostępnione dane z maszyny drukującej do automatycznego zatrzymania przewijarki dokładnie w tym miejscu, w którym wadliwy materiał wymaga wymiany. Zmniejszona w ten sposób ilość niepotrzebnych przestojów urządzenia pozwala operatorowi pracować szybciej i wydajniej. Klient natomiast ma zapewnioną dostawę bezbłędnie wykonanego zamówienia.