O firmie EyeC

EyeC Polska

Your Vision for Quality

EyeC GmbH, z siedzibą główną w Hamburgu, od 15 lat dostarcza rozwiązania technologiczne w zakresie kontroli jakości druku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów inspekcji wizyjnej opakowań stosowanych na całym świecie w branżach: farmaceutycznej, kosmetycznej, FMCG, poligraficznej, tytoniowej i wielu innych.

EyeC Polska korzysta z bogatego doświadczenia EyeC Niemcy, jak również z własnych konceptów wypracowanych podczas długoletniej współpracy z branżą farmaceutyczną i poligraficzną. Oferuje pełną obsługę, począwszy od konsultingu, analizy procesu, workflow, po dostawę, instalację, szkolenie i walidację dedykowanych systemów wizyjnych. Zapewnia w Polsce najwyższej jakości serwis i wsparcie!

EyeC na świecie

EyeC ma obecnie szesnastu ściśle ze sobą współpracujących przedstawicieli na wszystkich kontynentach. Pozwala to na obsługę projektów globalnych, ale również wzajemną wymianę informacji i doświadczeń. Siłą EyeC jest współpraca specjalistów z całego świata w obszarze automatyzacji procesów, IT, druku, kontroli jakości i walidacji.

EyeC, Twoja wizja kontroli jakości.

W jaki sposób dowiedzieć się, że zaprojektowane, zamówione i wydrukowane opakowanie zostało wykonane prawidłowo i bez błędów? Warto zainwestować w niezawodne systemy kontroli wizyjnej EyeC, które stwarzają coraz większe możliwości użytkownikom. Gwarantują one rezultat pracy zgodny z oczekiwaniami klienta oraz pozwalają wyeliminować nieoczekiwane błędy drukarskie. Ponadto obniżają koszty kontroli jakości, zwiększają wydajność i znacząco podnoszą bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i ich dostawców, czyli drukarni.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!