Nowi ludzie w zespole EyeC Polska

Tomasz Zagrajek objął stanowisko Business Development Manager. Poligraf z wykształcenia, z branżą związany jest od 2003 roku. Swoją przygodę ze sprzedażą w poligrafii zaczął w roku 2009 w firmie Europapier. Ostatnie 7 lat pracował w manroland Polska jako Area Sales Manager. Od stycznia 2022 roku Tomasz Zagrajek jest odpowiedzialny za sprzedaż systemów inspekcji wizyjnej firmy EyeC dla branży opakowaniowej.

Ab wzmocnić serwis oraz usługi okołoserwisowe do zespołu dołączył także Marcel Herba, od stycznia na stanowisku Technical Support Specialist. Do jego zadań należy zdalny serwis systemów inspekcji offline. Marcel Herba jest absolwentem programu Bachelor in international business na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych z grafiki reklamowej na SWPS. Ostatnie 5 lat pracował w AppleFix na stanowisku Starszy technik, gdzie zajmował się zaawansowanymi naprawami płyt głównych urządzeń mobilnych.

Mamy nadzieję, że powyższe działania zagwarantują utrzymanie wysokiego standardu naszych usług, przez co spełnią Państwa oczekiwania i wymagania.

Razem z Państwem będziemy zdobywać szczyty w 2022 roku.