Aktualności

Nowi ludzie w zespole EyeC Polska

Z uwagi na nasz rozwój i rosnącą popularność systemów EyeC w branży kosmetycznej i farmaceutycznej, a także w coraz to nowych segmentach rynku, jak również chcąc zapewnić Państwu jeszcze lepszą obsługę, do naszego zespołu EyeC Polska dołączyli nowi ludzie.

 

 

Z uwagi na nasz rozwój i rosnącą…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

EyeC i Dot2Dot

EyeC Polska wygrała dwa przetargi i podpisała stosowne umowy z Dot2Dot na dostarczenie oraz instalację trzech systemów automatycznej inspekcji wizyjnej.

EyeC Polska wygrała dwa przetargi i podpisała…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Bon na cyfryzację

Jeśli rozpoczęliście bądź planujecie Państwo inwestycje i chcielibyście wyposażyć swój park maszynowy w profesjonalne systemy inspekcji wizyjnej in-line oraz off-line – teraz jest doskonała okazja! Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem środków na zakup naszych systemów wizyjnych.

Jeśli rozpoczęliście bądź planujecie Państwo inwestycje i chcielibyście…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Współpraca EyeC i Erhardt+Leimer

Informujemy, że EyeC nawiązała współpracę z niemiecką firmą Erhardt+Leimer i wprowadziła do swojej oferty kamery SMARTSCAN zapewniające 200% inspekcję wizyjną. Oparta na nich opatentowana technologia przeznaczona jest dla branży fleksograficznej i polega na podwójnej inspekcji wstęgi. Prosta, korzystna cenowo, a zarazem unikalna funkcjonalność rozwiązania SMARTSCAN doskonale uzupełni ofertę wysokozaawansowanych systemów kontroli wizyjnej EyeC. Zapraszamy do współpracy!

www.erhardt-leimer.com

Informujemy, że EyeC nawiązała współpracę z niemiecką…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspektorzy na FachPacku

Równocześnie z Labelexpo, nie zwalniając tempa, pojawimy się w Norymberdzie na targach FachPack, gdzie  przedstawimy nasze najnowsze rozwiązania w zakresie kontroli jakości dla branży opakowań, które stosują drukarnie dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej oraz FMCG. Na targach FachPack będziemy razem z firmą dr Wirth Grafische Technik GmbH & Co.KG w hali 9 na stoisku 215.

Równocześnie z Labelexpo, nie zwalniając tempa, pojawimy…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspekcja LIVE z Brukseli

Zapraszamy na targi Labelexpo w Brukseli – stoisko C61 w hali 4.

Zaprezentujemy tu kompleksowe rozwiązania kontroli jakości druku etykiet, laminatów i folii dla wszystkich formatów, materiałów oraz zastosowań. Na stoisku będą przeprowadzane pokazy na żywo szybkich i łatwych w konfiguracji systemów kontroli wizyjnej inline w postaci EyeC ProofRunner Web na przewijarce Jurmet Langer 3 oraz na przewijarce firmy LESKO dla wąskiej wstęgi, a także EyeC Quality Link na przewijarce Rotoflex VSI 440.

Zapraszamy na targi Labelexpo w Brukseli –…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Konferencja „Bezpieczne Opakowanie”

15-16 listopada 2018r., Sopot, Gdynia

EyeC jest Partnerem Ósmej edycji konferencji Bezpieczne Opakowanie. Oprócz programu merytorycznego w planach jest zwiedzanie laboratorium JS Hamilton.

15-16 listopada 2018r., Sopot, Gdynia EyeC jest…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Świat Druku – konferencja „Etykiety samoprzylepne”

O tym, dlaczego inspekcja wizyjna jest tak ważna dla drukarń i ich klientów mówiliśmy podczas konferencji „Etykiety samoprzylepne” organizowanej przez redakcję „Świata DRUKU”.

O tym, dlaczego inspekcja wizyjna jest tak…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

FachPack 2018

25-27 września 2018, Norymberga

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów FachPack w Norymberdze, które odbędą się w dniach 25-27 września 2018 roku.

Hala 8, miejsce 433

25-27 września 2018, Norymberga Zapraszamy do odwiedzenia…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

COMPETENCE DAYS 2018 za nami

23 maja 2018

Dziękujemy za przybycie i czas spędzony z nami podczas COMPETENCE DAYS.
Niech przełoży się on na nowe pomysły, inwestycje, realizacje, finanse.
Bo JAKOŚĆ ma znaczenie!

23 maja 2018 Dziękujemy za przybycie i…

Czytaj więcej

Czytaj więcej