Aktualności

Aktualizacja systemu Proofiler

Dostępna jest nowa aktualizacja dla systemu EyeC Proofiler, na którą składają się zintegrowana inspekcja kolorystyczna oraz wsparcie dla cyfrowych bibliotek barw. Nowy jest także EyeC Color Book Editor, który wspomaga zarządzanie cyfrowymi wzornikami kolorów oraz indywidualnymi referencjami kolorów, a jednocześnie bezproblemowo realizuje proces inspekcji.

Dostępna jest nowa aktualizacja dla systemu EyeC…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Nowi ludzie w zespole EyeC Polska

Z uwagi na nasz rozwój i rosnącą popularność systemów EyeC w branży kosmetycznej i farmaceutycznej, a także w coraz to nowych segmentach rynku, jak również chcąc zapewnić Państwu jeszcze lepszą obsługę, do naszego zespołu EyeC Polska dołączyli nowi ludzie.

 

 

Z uwagi na nasz rozwój i rosnącą…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

EyeC i Dot2Dot

EyeC Polska wygrała dwa przetargi i podpisała stosowne umowy z Dot2Dot na dostarczenie oraz instalację trzech systemów automatycznej inspekcji wizyjnej.

EyeC Polska wygrała dwa przetargi i podpisała…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Bon na cyfryzację

Jeśli rozpoczęliście bądź planujecie Państwo inwestycje i chcielibyście wyposażyć swój park maszynowy w profesjonalne systemy inspekcji wizyjnej in-line oraz off-line – teraz jest doskonała okazja! Zajmiemy się wszystkimi formalnościami związanymi z pozyskaniem środków na zakup naszych systemów wizyjnych.

Jeśli rozpoczęliście bądź planujecie Państwo inwestycje i chcielibyście…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Współpraca EyeC i Erhardt+Leimer

Informujemy, że EyeC nawiązała współpracę z niemiecką firmą Erhardt+Leimer i wprowadziła do swojej oferty kamery SMARTSCAN zapewniające 200% inspekcję wizyjną. Oparta na nich opatentowana technologia przeznaczona jest dla branży fleksograficznej i polega na podwójnej inspekcji wstęgi. Prosta, korzystna cenowo, a zarazem unikalna funkcjonalność rozwiązania SMARTSCAN doskonale uzupełni ofertę wysokozaawansowanych systemów kontroli wizyjnej EyeC. Zapraszamy do współpracy!

www.erhardt-leimer.com

Informujemy, że EyeC nawiązała współpracę z niemiecką…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspektorzy na FachPacku

Równocześnie z Labelexpo, nie zwalniając tempa, pojawimy się w Norymberdzie na targach FachPack, gdzie  przedstawimy nasze najnowsze rozwiązania w zakresie kontroli jakości dla branży opakowań, które stosują drukarnie dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej oraz FMCG. Na targach FachPack będziemy razem z firmą dr Wirth Grafische Technik GmbH & Co.KG w hali 9 na stoisku 215.

Równocześnie z Labelexpo, nie zwalniając tempa, pojawimy…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Inspekcja LIVE z Brukseli

Zapraszamy na targi Labelexpo w Brukseli – stoisko C61 w hali 4.

Zaprezentujemy tu kompleksowe rozwiązania kontroli jakości druku etykiet, laminatów i folii dla wszystkich formatów, materiałów oraz zastosowań. Na stoisku będą przeprowadzane pokazy na żywo szybkich i łatwych w konfiguracji systemów kontroli wizyjnej inline w postaci EyeC ProofRunner Web na przewijarce Jurmet Langer 3 oraz na przewijarce firmy LESKO dla wąskiej wstęgi, a także EyeC Quality Link na przewijarce Rotoflex VSI 440.

Zapraszamy na targi Labelexpo w Brukseli –…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Konferencja „Bezpieczne Opakowanie”

15-16 listopada 2018r., Sopot, Gdynia

EyeC jest Partnerem Ósmej edycji konferencji Bezpieczne Opakowanie. Oprócz programu merytorycznego w planach jest zwiedzanie laboratorium JS Hamilton.

15-16 listopada 2018r., Sopot, Gdynia EyeC jest…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Świat Druku – konferencja „Etykiety samoprzylepne”

O tym, dlaczego inspekcja wizyjna jest tak ważna dla drukarń i ich klientów mówiliśmy podczas konferencji „Etykiety samoprzylepne” organizowanej przez redakcję „Świata DRUKU”.

O tym, dlaczego inspekcja wizyjna jest tak…

Czytaj więcej

Czytaj więcej

FachPack 2018

25-27 września 2018, Norymberga

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów FachPack w Norymberdze, które odbędą się w dniach 25-27 września 2018 roku.

Hala 8, miejsce 433

25-27 września 2018, Norymberga Zapraszamy do odwiedzenia…

Czytaj więcej

Czytaj więcej